Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

25.-26.6.2011 - II. Kvalifikační závody na EO a IMCU. Tentorkát jsem s výkony velmi, velmi potěšena. Za celý víkend jsme doběhli 4 čisté běhy, 1 běh s 1 chybou (mojí vinou) a 1 běh DIS - opět moje chyba a pomalé nohy smiley. Denny se velice snažil, ačkoliv časově jsme byli oproti mistrům pomalejší. Nicméně několi bodíků jsme posbírali a jedeme reprezentovat ČR na EO i na IMCU smiley. Na IMCU jedeme z 1. místa a na EO z 11. místa. Jsem moc ráda, že jsme se dokázali kvalifikovat.

18.6.2011 - Letní Robinsonáda se tento rok nesla v příjemném chladném počasí. Vloni byly tropy, tak jsme letos příjemné schlazení uvítali. Parkury stavěla Lenka Pánková. Byly zajímavé a všechny jsme doběhli. Ovšem jsme posbírali i nějakou chybku a odmítnutí - vždy mojí chybou.

4.-5.6.2011 - Závody Cup Mania v Kamenném mlýně byly organizačně velmi dobře zorganizované. Velmi dobrá zkušenost zazávodit si s tolika zahraničními účastníky. Na ty nejlepší jsme nedosáhli, ale běhy jsme zaběhli téměř vždy hezky, občas se objevila nějaká chybička..

28.-29.5.2011 - Kvalifikační závody na EO a IMCU. S výkony na těchto závodech nejsem vůbec spokojena frown. Denny se snažil, ale panička to kazila kde mohla.. Pravděpodobně to zapříčinila nervozita angel. Do příště se pokusím na sobě více máknout. Naše nezdařené pokusy najdete na videu. Na EO máme zatím 12 bodů a na IMCU 25 bodů...

Video

22.5.2011 - Intenzivka s Marťou Konečnou se nesla v duchu velmi teplého počasí. My však téměř všechny sekvence zvládali bravurně wink.

16.4.2011 - Speciál pro LA Šlapanice byl velmi zdařilý - z pohledu organizace. Po zimě první závody na trávě. Denny byl trošku rozlítaný, tak to tak dopadlo. V jumpingu mu uklouzla nožka ve slalomku, takže chybička byla na světě. Dál běžel vcelku hezky, snažil se i obloučky krátit - když jsem mu nezapomněla říct včas povel smiley. Zkouška byla hezká, jen jsem nedopatřením Dennyho vytlačila na dálku, takže DIS. Agility krásný běh, byli bychom snad i na bedně, avšak DISkli jsme se na startu.

9.4.2011 - Po dlouhé době jsme vyrazili na intenzivku s Luckou Dostálovou. Strávili jsme moc fajn den a zjistili plno nedostatků sad

2.4.2011 - Zajeli jsme se podívat, jak to vypadá v hale v Kostelanech. Povrch byl na můj vkus nevhodný k běhu, ale závody byly jinak vydařené.

19.-20.3.2011 - Z druhých závodů v tomto roce jsme si odnesli 3. místo ze sobotního agility. Závody byly vydařené, konkrurence velká. Jsem ráda, že se docela rychle dostáváme do závodní formy, avšak stále je na čem pracovat.

5.3.2011 - První závody v roce 2011 jsou za námi. Moc se nám nedařilo, objevovaly se chyby, které musíme dopilovat.

6.2.2011 - Velká aktualizace stránek

TOPlist